[PL] nowy klan rezerwowy szuka ludzi

Serwus,

Drużyna Użytkowników Pancernych Automatów [_DUPA] rekrutuje!Docelowo klan jest pod rezerwy odpalane z automatu.

Jeżeli poszukujesz miejsca dla siebie albo Twój obecny klan jest martwy oraz:- grasz w miarę regularnie- nie jesteś dzbanemto zapraszam:https://eu.wargaming.net/clans/wot/500313815/

UWAGA: jesteśmy na etapie założycielskim. Rezerwy nie lecą bo nie ma z czego ich ulepić. Gdy przybędą ludzie i wyrobią się zasoby poprzez proste zrobienie Tour Of Duty (okres służby po naszemu, o ile się nie mylę) rezerwy zaczną hulać regularnie.

Jak będą hulać rezerwy?Z automatu, rzecz jasna. A czasowo do dogadania. Nastawiajmy się na popołudnia/wieczory w tygodniu, natomiast co do weekendów sprawa jest do ustalenia. Z tego co widzę chyba możliwa jest opcja odpalania rezerw gdy pewna ilość, pardon, członków jest online. Można w ten sposób poeksperymentować w weekendy.Mam też z tyłu głowy kwestię naszych specyficznych świąt narodowych, temu między innymi klan jest z założenia PL. Jak wolne to weekendowa rozpiska rezerwowa raczej powinna lecieć. Też do dogadania.

W razie czego paru sprawdzonym i zaufanym dałbym możliwość odpalania rezerw ręcznie w razie gdyby coś się kiedyś wysrało i nie działało. Na tyle na ile będzie potrzeba pobackupuję wszystko co automatyzuje temat, ale wiadomo jak jest w życiu, czasem też mogę być z dala od kompa albo dokumentnie zachlać i zniknać na tydzień.A jak ktoś umie, minimalnie nawet, w linuxa i pythona to może będzie ktoś inny do ogarniania maszyny w takich sytuacjach.

Jak sprawa wygląda technicznie na teraz, tj. moment pisania posta?VMka (wirtualna maszyna) z której będzie lecieć skrypt odpalający rezerwy stoi i hula.Dostęp do API wargamingowego jest. Dane klanowe się ciągną. Samo odpalanie rezerw z automatu po dokumentacji API patrząc jest proste i powinno hulać jak należy. Po weekendzie/jak tylko będą zasoby do przerobienia w rezerwy obczaimy jak to wygląda w praktyce. (TAK! Testujemy na produkcji, this is the way!)

Z tego co po dokumentacji API widzę samo przerabianie zasobów w rezerwy będzie chyba wymagało poklikania, ale nie jest to akurat gruba robota i jak wszystko zacznie płynąć jak należy nie będzie to problemem.

Inne kwestie klanowe:- TS jak będzie potrzebny do czegoś to się odpali- klanowe gry i zabawy czyli jakieś clan warsy, skirmishe i inne cuda: za cienki w portkach jestem, jak ktoś chce i ogarnia na tyle żeby przeprowadzić nasze przyszłe stadko owieczek przez pole bitwy niech da znać, chętnie się podepnę. Ale bez ciśnienia, przede wszystkim.

PS
Dzisiaj (piątek) jestem przy kompie i raczej na bieżąco będę przyjmował i będę online w razie pytań. Od soboty rano do niedzieli wieczorem wyjeżdżam, będę kilka razy dziennie obczajał czy ktoś aplikuje i klikał (ważne szczególnie dla osób, które odchodzą z obecnego klanu bo jest zdaje się doba okresu przejściowego).

submitted by /u/Kutarthas
[link] [comments]

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *